ФОП Геращенко С.М. —
представник LUMEL S.A. в Західній Україні
UA
 • RU

  (067) 675-04-24

  sgerashenko77@gmail.com

  Цифровий реєстратор HT20IoT

  HT20IoT призначений для вимірювання, моніторингу та запису температури та вологості. Це ідеальне рішення для об’єктів, де моніторинг і архівація цих значень є важливими для правильності процесу, наприклад, серверні кімнати, склади ліків і продуктів харчування, лабораторії, музеї, оранжереї.

  Дані, записані HT20IoT, архівуються у внутрішній пам’яті та надсилаються користувачеві в цифровому вигляді через Ethernet-MQTT. У разі виникнення умов тривоги пристрій негайно надсилає відповідні попередження електронною поштою або веб-сайтом. Додатковою перевагою HT20IoT є «автономне» живлення від мережі Ethernet, у випадку версії з PoweroverEthernet (PoE).

  Характеристики

  ЯК ПРАЦЮЄ HT20IoT, ЯКЩО ВСТАНОВЛЕНІ ПАРАМЕТРИ ПЕРЕВИЩУЮТЬ?

  У HT20IoT можна визначити два сигнали тривоги. Про кожне перевищення встановлених параметрів можна сигналізувати у вигляді:

  • повідомлення електронної пошти,
  • повідомлення на спеціальному веб-сайті,
  • спеціальні символи на дисплеї,
  • звукова сигналізація.

  Завдяки цьому, підключивши HT20IoT до Інтернету, ви завжди матимете актуальну інформацію про фактичний стан об’єкта моніторингу з будь-якої точки світу.

  ІНТЕРФЕЙС ETHERNET ТА ЙОГО ФУНКЦІОНАЛ

  HT20IoT оснащений інтерфейсом Ethernet-MQTT, що дозволяє підключатися до глобальної мережі.

  Завдяки інтуїтивно зрозумілому та зручному веб-серверу ви завжди маєте доступ до інформації про:

  • значення поточних вимірювань,
  • стан пристрою,
  • ви можете налаштувати йогопрочитати серійний номер, код виконання, версію програмного забезпечення, версію завантажувача.

  Вбудований FTP-сервер забезпечує швидкий і зручний доступ до файлів з архівними даними на рівні веб-браузера або іншого FTP-клієнта. Протокол DHCP забезпечує автоматичне налаштування реєстратора в комп’ютерній мережі, а протокол SMTP гарантує відправку тривожних повідомлень електронною поштою.

  Реєстратор HT20IoT також може працювати в розширених системах моніторингу, де протокол зв’язку ModbusSlave TCP / IP гарантує плавне та надійне зчитування всіх поточних даних вимірювань.

  АРХІВ ВИМІРІВ

  Використовуючи спеціальний веб-сайт, ви також можете перевірити архівні дані за допомогою смартфона, планшета або ПК.

  Вам також не доведеться турбуватися про переповнення пам’яті пристрою.

  HT20IoT має внутрішню пам’ять файлової системи об’ємом 8 ГБ, у яку автоматично переписуються буферні дані з внутрішньої пам’яті у вигляді файлів. Пам’ять є кільцевим буфером, тому, коли вона заповнена, найстаріші дані перезаписуються. Внутрішній архів можна читати, копіювати та видаляти.

  Приклад використання

  Приклад виористання | Цифровий реєстратор HT20IoT

  Контактна інформація

  (067) 675-04-24